Obchodní zastoupení

Další činností, kterou se naše firma zabývá, je velkoobchodní prodej drobných kuchyňských přístrojů, doplňků, pomocníků pro úklid domácnosti a také potřeby pro zdraví značky AML.

Jako oficiální a výhradní distributoři reprezentujeme na českém a evropském trhu izraelskou vlasovou kosmetiku COCOCHOCO Professional, která získala oblibu po celém světě a je v současnosti jedničkou na trhu v keratinovém ošetření vlasů.

Víme, co děláme

Našim značkám poskytujeme silné distribuční a marketingové zázemí. Inzerujeme v nejvýznamnějších tiskových médiích, stejně tak v online prostředí.

Marketingově spolupracujeme s našimi obchodními partnery: společná inzerce, účast na tiskových konferencích, POP na prodejnách atd.

Našim zákazníkům poskytujeme vždy kvalitní a spolehlivý servis.

Zboží dodáváme jak do řetězců s kamennými prodejnami tak prodejcům online.

Mezi naše obchodní partnery patří lídři v daném segmentu zboží.

Staňte se partnerem

Zboží značky AML

Značka AML byla založena v roce 1990 a tedy již přes 20 let úspěšně působí na domácím i zahraničním trhu. Hlavní činností je velkoobchodní prodej drobných kuchyňských přístrojů, doplňků, pomocníků pro úklid domácnosti a také potřeby pro zdraví.


Všechny naše výrobky podrobujeme přísnému testování podle českých i evropských norem. Spolupracujeme s akreditovanou zkušebnou ITC a.s., Zlín, kde si necháváme testovat jak hygienickou nezávadnost, tak elektrickou bezpečnost. Můžeme tedy zajistit, že všechny výrobky, jsou 100% bezpečné a nezávadné dle norem Evropské unie a České republiky.


Naši, partneři